Portfoolio

Trepid ja käsipuud

Meie meistrite käe all on valminud kümneid treppe nii Eesti, Soome, Rootsi kui Norra kodudesse. Peamiselt kasutame astmeteks ja käsipuudeks tamme või saare puitu, mis on tugev ja vastupidav. Palepuud, postid ning piirdepulgad valmivad männist.

Köögimööbel

Köögimööbli maailm on väga lai, alustades plaatmaterjalidest ja lõpetades täispuit lahendustega. Kuna meie põhitoodangu hulka köögimööblid ei kuulu, ei paku me ka sellekohast disainimise teenust. Kuid alati on võimalik tulla meie juurde disaineri või enda tehtud joonistega ja me valmistame Teile just sellise köögimööbli, millest unistanud olete!

Uksed

Meie põhiliseks müügiartikliks on eritellimusel valmistatud uksed. Toodame nii täispuidust, MDF kattega kui ka kombineeritud materjalidest uksi. Oleme avatud kasutama kliendi poolt välja valitud furnituuri, kuid saame pakkuda ka standard lahendusi. Meie uste tootevalik on lai, alustades sileustest ja lõpetades läbitapiga täispuidust viilungitega ustega. Ka viimistlemisel on võimalik valida käsitsi või masinaga värvimise või hoopis näiteks vahatamise vahel. Täispuituste tellimisel peab arvestama asjaoluga, et puit elab ja kohaneb vastavalt ruumi kliimale, paisub ja tõmbub kokku, olenevalt ruumi õhuniiskusest ja temperatuurist.

Mängud

Ühe esimese Eesti ettevõttena tõime turule põneva CornHole mängukomplekti, mida saavad mängida nii noored, kui vanad . Samuti oleme valmistanud lauamängu huvilistele spetsiaalseid laudu ning üht-teist põnevat veel.

Esiku- ja garderoobimööbel

Valmistame vastavalt kliendi soovile mööblit nii esikusse, garderoobi kui vannituppa. Anname nõu parima lahenduse leidmiseks ning kasutame materjale, mis sobivad ruumi kliimasse.